Replika szabli paradnej

ALEPREZENT - Jeziory Wielkie 2B | 63-020 Zaniemyśl | woj. wielkopolskie | numer telefonu: +48 661925625 | NIP: 786-160-60-50 | REGON: 300303560

Opis firmy

Repliki szabli paradnych oferowane przez ALEPREZENT to przykład piękna i elegancji broni białej. Na stronie marki można znaleźć imponujący wybór tych historycznych replik, odzwierciedlających charakterystyczne cechy i styl, jakim w różnych okresach historycznych wyróżniała się szabla paradna, używana najczęściej przez elitę wojskową i oficerów w trakcie uroczystości państwowych. Dzięki dbałości o detale i autentyczne wzornictwo, repliki oferowane przez ALEPREZENT oddają w pełni prestiż wspomnianej broni, dlatego stanowią świetny pomysł na prezent lub wyjątkową dekorację.

Wiernie odzworowane detale

Firma ALEPREZENT, jako ekspert w dziedzinie replik broni, spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Jako że od wieków szabla paradna była używana przez oficerów i elitę wojskową podczas różnego rodzaju ceremonii, parad, czy uroczystości państwowych jako symbol władzy, honoru i prestiżu, dlatego tak istotne jest wierne odwzorowanie wszystkich detali, wyróżniających tego typu broń od innych modeli. Repliki szabli paradnych stanowią zatem doskonały upominek dla pasjonatów historii, kolekcjonerów oraz osób interesujących się pięknymi rzeczami.

Oferta pełna: Szabla paradna

Dodatkowe informacje

aleprezent.com.pl

aleprezent.com.pl

pytania@aleprezent.com.pl

Godziny kontaktu:

Poniedziałek24h
Wtorek24h
Środa24h
Czwartek24h
Piątek24h
Sobota24h
Niedziela24h